Dr. Sabri Sonunda Defnesi’ni Buldu

Doktor Sabri Hacıahmetoğlu yaşamını İngilizce öğretmeni Defne Kara ile birleştirdi.

Giriş
Güncellenme

Vakfıkebir Cumhuriyet Mahallesi eşraflarından Doktor Turan ve Can Hacıahmetoğlu’nun biricik oğlu Doktor Sabri Hacıahmetoğlu ile Elmas ve Nuri Kara çiftinin güzeller güzeli İngilizce öğretmeni Defne Kara’nın Trabzon Salyamlar Otel’de seçkin davetlilerin katılımıyla başlayan düğün merasiminde genç çiftler düğün salonuna davetlilerin alkışları arasından girdi. İlk danslarına davetliler eşlik ettiği düğünde gelin ve damadın bir birlerine yakıştıkları gözlendi. Şen ve şakrak geçen düğünde geleneksel orta merasiminden sonra düğün pastası kesildi. Davetlileri tek tek gezen gelin ve damat konuklarına teşekkür ettiler.
          Düğün sonrası davetlilere aileler adına teşekkür eden Doktor Turan Hacıahmetoğlu,  üzüntüler paylaşıldıkça azaldığı gibi mutluluklarda paylaştıkça anlam buluyor. Mutluluğumuzu paylama zahmetinde bulunan konuklarımızı Kara ve Hacıahmetoğlu Aileleri adına sonsuz şükranlarımızı sunuyorum dedi.
        Düğün merasimine İYİ Parti Milletvekili Hüseyin Örs ve seçkin davetliler katıldı. Birbirilerine oldukça yakıştıkları görülen ve mutlulukları gözlerinden okunan Defne ve Dr. Sabri çiftne ömür boyu mutluluklar diliyoruz.