HAS PARTİ KOLLARI SIVARI

Vakfıkebir HAS Parti kurucular kurulu İl Başkanı Ömer Toplaoğlu'nun da katılımıyla düzenlenen bir toplantıyla basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

Giriş
Güncellenme

        Cahit Kurt’un ilçe başkanlığında kurulan Halkın Sesi Partisi Vakfıkebir ilçe teşkilatı düzenlenen bir toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.  İlçe Parti binasında düzenlenen toplantıda açılış konuşmasını yapan HAS Parti Trabzon İl Başkanı Ömer Topaloğlu kısa bir zaman içerisinde ülke çapında güçlü teşkilatlar oluşturarak iktidar yolculuğuna başladıklarını ifade ederek Vakfıkebir’de de çok önemli isimlerden oluşan bir yönetimle yola çıktıklarını söyledi.   
         HAS Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Cahit Kurt ise; “Sevgi, barış, kardeşlik, hak ve özgürlükler, maneviyatçılık, dayanışma, adalet, ahlak, devletin milletin egemenliği altında olması, milletin devletin bütünlüğü, herkesin refahtan pay alması, hak ve hukuka dayanan şahsiyetli dış politika ilkeleriyle kurulan HAS Partinin Vakfıkebir Kurucu ilçe başkanlığı görevini atanmıştım. Geçen süre zarfında partimizin ilkeleri doğrultusunda, bizimle beraber yürümek isteyen arkadaşlarımız; bu uzun maratonda bizde varız dediler ve kurucular kurulunu oluşturduk. Amacımız Genel Başkanımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un dediği gibi siyaseti formatlamaktır” dedi.
        HAS Parti Vakfıkebir Kurucuları Kurulu: Ahmet Günaydın, Ahmet Birinci, Ali Murteza Çakar, Adem Turan, Ali Kılıç, Cemal Karanis, Ersan Kurt, Metin Gümüş, Mustafa Günaydın, Osman Kasımfırtına, Remzi Kılıç, Tuncay Hacıfettahoğlu, Turan Kurtoğlu, Veysel Kılıç, Yaşar Ali Çolak, Yavuz Sayın, Yılmaz Çavdar, Zekeriya Öztürk, Yaşar Baş.
        Toplantıya HAS Parti Trabzon İl Başkanı Ömer Topaloğlu’nun yanı sıra il yönetim kurulu üyeleri: Yusuf Çakar, Hüseyin Yazıcı, Fatih Çakır, Hüseyin Aygün, Hasan Karagüzel, Murat İskender, Hanefi Topaloğlu ve Esat Hancı’da katıldılar.